HABERLER
Haber 1

1983 Yılından beri inşaat sektöründe başarılı projelere imza atan, Kuvvet İnşaat yenilenen yüzü ve yeni projeleri ile geleceğe güvenle bakan İnşaat firmalarından biri olarak yoluna devam ediyor. Ürettiği işlerdeki yüksek kalite, güven ve müşteri odaklı yaklaşımları ile sektörde adından söz ettiren Kuvvet İnşşat son projesi olan Şehr-i Manzara ile dikkatleri tekrar üzerinde toplamayı başardı. 

Ankara'nın en karlı bölgelerinden ve yükselen değerlerinden biri olan Yeni Mahallede yükselen Şehr-i Manzara Evleri modern mimarisi ve alt yapısı ile 21.Yy Ankarası için iddiasını ortaya koyuyor. 178 m2 bürüt 160 m2 ise net yaşam alanı sunan Şehr-i Manzara evleri giyinme, çamaşır odaları ve kilerli mutfak yapısıyla yaşamı kolaylaştırırken enerji ve para tasarrufu sağlayan mantolama sistemleri de cebinizi korumaya devam ediyor. Tamamlanmış bu proje Ankara'ya en hakim manzaranın tadını çıkarabileceğiniz geniş balkonları, güvenli park imkanı sunan otoparkı, ısınmayı en uygun hale getiren merkezi ısınma sistemleri ve toplantı salonu ile modern kent yaşamının zevkini sürebileceğiniz bir yatırımın kapısını aralıyor. 

İnşaatın biterek teslimatların başlamasıyla yoğun bir ilgi gören Şehr-i Manzara Evlerinin 32 konutlu projesinde kalan son sekiz evi ister karlı bir yatırım yapmak ister huzurlu bir yaşamın keyfini sürmek üzere kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Modern İnşaatın köklü firması Kuvvet İnşaatı yeni ve karlı yatırımlar için takip edebilirsiniz.